Nieuwsbrief 23 april

23 april 2021

Hierbij ontvangt u de nieuwsbrief.

Team Het Nautilus

Organisatie

Nieuwe leerlingen

Na de meivakantie komt Sophie ter Wiel bij ons op school in de stamgroep Poseidon. Sophie is 9 jaar en heeft al 2x meegedraaid in de groep. 

Ook Rens Nijboer en Eva Kroon hebben al kennisgemaakt en meegedraaid. Rens wordt 26 april 4 jaar en Eva op 18 mei. 

We wensen hen allemaal van harte welkom en heel veel speel- en leerplezier op Het Nautilus!

 

Extra margedag maandag 14 juni

Bij de voorbereiding van vorig schooljaar wilden we een margedag inzetten voor een inspirerend schoolbezoek aan Het Talent in Meppel. We wisten toen niet wanneer dat eventueel weer mogelijk zou zijn en hebben in de schoolgids gezet dat we nog een margedag gingen plannen in de loop van het schooljaar. 

Helaas blijkt een schoolbezoek nog niet mogelijk, maar we willen de margedag wel graag inzetten voor evalueren van ons onderwijs en het voorbereiden van volgend schooljaar.

We willen deze dag plannen op maandag 14 juni. Dat betekent dat op die dag alle leerlingen vrij zijn!

 

Personeel

Juf Hanneke

Het herstel van juf Hanneke gaat met kleine stapjes vooruit. Na de meivakantie zal Hanneke weer meer in Atlantis zijn. Ze zal daar ondersteunen en met kleine groepjes leerlingen werken. Juf Ankie blijft gewoon nog verantwoordelijk voor de lesgevende taken. 

 

Nieuws uit de groepen 

Op de laatste dag voor de vakantie kleurde het Nautilus helemaal oranje, rood, wit & blauw. De koningsspelen was een groot succes! De kinderen van alle groepen hebben samen spelletjes gedaan, koek gehapt of hun fiets versierd! Tussendoor even tijd nemen om een glaasje ranja te drinken en dan snel weer verder met het volgende spel. De leerkrachten hebben de kinderen nog uitgedaagd voor een potje touwtrekken, maar dat zullen ze niet snel weer doen. De kinderen wonnen namelijk met gemak! 

Deze week heeft groep 8 goed laten zien wat zij in huis hebben. Ze hebben afgelopen dinsdag en woensdag de IEP-eindtoets gemaakt. Het was even bikkelen vooral het rekengedeelte zorgde voor wat hersenskrakers. Binnenkort horen we hoe ze het hebben gedaan. Spannend! 

Nu eerst genieten van twee weken vakantie. Volgens mij zijn de kinderen, en de leerkrachten, hier wel aan toe. We wensen iedereen een fijne vakantie en we hopen iedereen na de meivakantie weer te gezond te mogen ontvangen! 

 

 

 

Nieuws van buiten de school

 

Mantelzorg

De gemeente Westerkwartier nodigt iedereen die zich betrokken voelt bij de mantelzorgers uit onze gemeente van harte uit om maandagmiddag 7 juni van 13.00 – 17.00 uur deel te nemen aan een digitale bijeenkomst. De centrale vraag van deze bijeenkomst is: ‘Wat is er voor nodig dat het goed gaat met de mantelzorgers binnen onze gemeente?’

 

Voorafgaand aan de bijeenkomst vindt er met iedereen die zich heeft aangemeld een voorbereidend gesprek plaats. U kunt zich tot uiterlijk 14 mei aanmelden voor dit gesprek via www.meebesluiten.nl of telefonisch via 050 – 577 01 01.

 

Staat u vanuit uw werk in contact met mantelzorgers uit het Westerkwartier en/of voelt u zich betrokken bij dit onderwerp dan bent u van harte welkom om tijdens deze bijeenkomt mee te praten en mee te beslissen. Uw inbreng wordt zeer op prijs gesteld.

 

In de bijlage vindt u de uitnodiging voor deze bijeenkomst. De bijeenkomst wordt georganiseerd door de Gemeente Westerkwartier in samenwerking met Sociaal Werk De Schans en CMO STAMM.

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.